Šokolādes Meistarklases

Sen zināms, ka šokolādes radīšana ir māksla, savukārt pati šokolāde ir gardum-gards kārums, kas ir mīļš ka maziem, tā lieliem. Šeit Lattē mēs šokolādi radām mājās ar rokām. Un tu neticēsi, tas patiesībā ir ļoti vienkārši! Jā, šokolādi ir iespējams pagatavot ikkatram pašam mājās! 
Šokolades meistarklasē uzzināsi, kā rodas šokolāde, no kā sastāv, ka arī varēsi pagaršot visas sastāvdaļas un izvēlēties, ko un cik daudz likt virsū! 
Šokolādes meistarklases pieejamas: gan maziem, gan lieliem, grupām un induviduāli, dodamies gan izbraukumos gan rīkojam uz vietas Birzgalē.
Uz tikšanos meistarklasē!

Kakao Ceremonijas

Kakao ir par kopā būšanu sirds telpā. Kopā būšanu ar apkārtējiem un, pats galvenais, ar sevi. Kakao ļauj ieskatīties sevī un sajust - kā es patiesībā jūtos, ko jūt mans ķermenis, kā jūtas mana sirds? 
Kakao uzlabo noskaņojumu, palīdz mazināt stresu un dod miera sajūtu. Tās ir tikai dažas kakao labās īpašības. Kakao katram iedod un parāda to, kas tajā brīdī ir visvairāk vajadzīgs - kādam tas var justies kā mīļš apskāviens, bet kādam pamatīgs spēriens un acu atvērējs. To arī dosimies piedzīvot ceremonijā - kā kakao ielīst katrā sirdī sniedzot pieredzi, kas ir vajadzīga tieši tev, tieši šobrīd 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.